Je pro vás vyplňování smlouvy pěkná otrava? Nikdy si nejste jistí, co tam vlastně máte napsat? S námi se bát nemusíte. Správné vyplnění smlouvy je u nás maličkost, kterou zvládne každý během pár minut. Jak to tedy probíhá?

Existují dvě možnosti. Buď smlouvu vyplníte s obchodním zástupcem, nebo vám ji obchodní zástupce přichystá a vy ji jen podepíšete. V obou případech máte vždy dostatek času na to, abyste si smlouvu přečetli a případně se doptali na to, co vám není jasné. Společně s novou smlouvou je potřeba vyplnit úvodní dotazník, který nám obchodní zástupce předá společně se smlouvou. Proč je pro nás úvodní dotazník důležitý? Poskytne nám základní informace, od kterých se společně odpíchneme dál.

Po podepsání smlouvy vám přijde email, kde potvrzujeme, že je vaše objednávka zpracovaná a žádáme vás o podrobnější podklady ke kampani. Ty od vás opět získáme prostřednictvím dotazníku, kde můžete vyplnit texty, kontakty, zaslat nám i fotografie (specifikace rozměru fotek je také v dotazníku) a další informace podstatné pro tvorbu vizitky.

Vizitku můžeme spustit i bez vašich podkladů, ale pak ztrácíte možnost ovlivnit obsah vizitky k vaší spokojenosti. Jestliže se nám neozvete, zašleme na váš email urgenci – znovu žádost o podklady ke kampani. V urgenci je také napsáno, že pokud nedostaneme podklady, vytvoříme prezentaci podle dostupných zdrojů.

Podklady ke kampani

Emailem jste obdrželi Zákaznický dotazník (pozor, formulář obsahuje více listů), který slouží k získání bezpodmínečně nutných informací pro spuštění vaší kampaně. Prosíme, věnujte proto vyplnění dotazníku náležitou pozornost. Čím přesněji formulář vyplníte, tím kvalitnější vizitku pro vás budeme moci připravit.

Podklady zašlete nejpozději do pěti pracovních dnů od obdržení této žádosti. V opačném případě bohužel nejsme schopni garantovat včasné spuštění kampaně podle vašich požadavků.

Než začnete vpisovat do formuláře z přílohy, je důležité ho nejprve uložit do vašeho počítače a pojmenovat ho „formular-vyplnen“.

Je naší povinností vás upozornit, že v případě nedodaných podkladů spustíme kampaň s dostupnými materiály dle vašich webových stránek.