Chcete kontaktní údaje své firmy editovat sami? Nově máte možnost pomocí jednoduché aplikace provádět úpravy sami, kdykoliv a kdekoliv chcete. Nová aplikace je přehledná a práce s ní je snadná, příjemná a rychlá. Stačí jen pár kliknutí a vše je hotovo. Před uložením vidíte i náhled editovaného textu, a tak si můžete být jisti, že do světa pustíte správné informace. Jak na to? Níže naleznete několik jednoduchých doporučení, jak s aplikací pracovat.

Jak se do aplikace dostanu?

Administraci prezentace naleznete na stránce http://admin.najisto.cz. Můžete se však do ní dostat přímo i z domovské stránky Najisto.cz kliknutím na "Aktualizovat údaje".

Pokud máte bezplatnou prezentaci, je další možností proklik z vaší vizitky tlačítkem „Upravit údaje“, umístěným na pravé straně prezentace.

Kde získám přístupové údaje?

Aby nemohl obsah vaší prezentace editovat každý, je administrace chráněna přihlašovacím jménem a heslem. Pokud se chystáte použít systém poprvé, je třeba si zažádat o přístup. Stačí udělat jen pár jednoduchých kroků:

 • Na vstupní stránce http://admin.najisto.cz klikněte na získat přístupové údaje.
 • Zadejte IČ své firmy a email, kterým se chcete přihlašovat. Stiskněte tlačítko „odeslat“.

Počkejte, až vám na daný email přijde zpráva obsahující přístupový odkaz. Po kliknutí na odkaz se řiďte informacemi na stránce a zvolte si heslo, které budete pro administraci používat.

Videotutoriál

Pro bližší představu jsme pro vás připravili krátký videotutoriál, který vám pomůže se snadno zorientovat v administraci vaší online prezentace.

VIDEO 1

Co vlastně mohu přes aplikaci editovat?

Upravovat lze prakticky veškerý obsah prezentace. Jak všechny texty na webové prezentaci, tak kontaktní údaje nebo třeba obrázky (fotky v galerii, logo). Platící inzerenti mohou navíc přizpůsobit i vzhled prezentace například přidáním obrázku do záhlaví, zvolit pozadí prezentace nebo upravit barevné schéma webu. Mohou také přidávat vlastní novinky. Pokud máte více provozoven, je možné přidat pobočky s rozdílnou adresou, kontakty a otevírací dobou.

Jak upravit kontakty, adresu či pobočku mé firmy?

VIDEO 2

Jak mohu editovat své produkty či přidat obrázky/fotky do galerie?

VIDEO 3

Chci upravit textový obsah své webové prezentace:

VIDEO 4

Nelíbí se mi pozadí a barevné schéma mé prezentace:

VIDEO 5

Časté dotazy

 1. 1. Mohu přes jeden účet upravovat více firem?
  Ano, k jedné emailové adrese si můžete přiřadit neomezené množství firemních prezentací.
 2. 2. Může jednu prezentaci upravovat více lidí?
  Ne, z důvodu bezpečnosti toto zatím možné není.
 3. 3. Mám problém s vložením obsahu nebo se mi nedaří získat přístup. Co mám dělat?
  Napište nám na email na adresu info@najisto.cz nebo zavolejte na linku 225 378 222 a my vám poradíme.

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP
PRO EDITACI MÉ FIRMY